foxbux

سوال و جوابهای متداول
1
foxbux چیست؟ چگونه باید کار کرد؟

پیز یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را برای کسب درآمد به عضویت درآورد.جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارنددر تجارت ما همه یک برنده هستند،شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید هم درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید. مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغاتی اینترنت این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جای بحق خود را در این تجارت داشته باشیم پس با خیال راحت به ما به پیوندید ، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم

2
زیرمجموعه چیست و چگونه میتوان زیرمجموعه داشت؟
زیرمجموعه عضوهایی مثل شما هستند که به عضویت سایت درآمده اند،هرچند که آنها می توانند برای شما درآمد زا باشند،این درحالیست که برای خودشان هم درآمد دارند.ما دارای 2 نوع زیرمجموعه هستیم

افراد ارجاعی مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در سایت از اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند
زیرمجموعه اجاره ای: نفراتی هستند که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آنها درآمد کسب خواهید کرد.
3
زیرمجموعه ها واقعی هستند یا رباط؟؟؟

زیرمجموعه های این سایت به صورت واقعی و ربات می باشد .

زیرمجموعه های مستقیم به صورت واقعی و کاربرانی مثل شما می باشند.

زیرمجموعه اجاره ای به صورت ربات می باشد  . این زیرمجموعه ها تنظیم شده اند که بین 5 الی 50 درصد سود در یک ماه به شما پرداخت نمایند

4
چگونه تبلیغات را مشاهده نماییم ؟؟ در نمایش مشکل دارم .
برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی هر آگهی و پس از سپری شدن زمان مشخص پیغام اضافه شدن پورسانت خود را مشاهده میکنید که بعد از آن می توانید صفحه آگهی را بسته و آگهی بعدی را مشاهده نمایید.

 

از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید. پیشنهاد ما مرورگر گوگل کروم میباشد.
اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث ندیدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند.

5
پرداخت به من چگونه انجام خواهد شد؟

پرداخت ها به صورت  شبا صورت میگیرد .

پرداخت ریالی این سایت به صورت شبا می باشد که این درخواست ها بین 1 الی 10 روز کاری زمان بر است .

 

در صورت اشتباه بودن این اطلاعات  درخواست برداشت شما بازگشت نخواهد خورد

6
چگونه با فوکس باکس تماس بگیریم؟

اگر شما وارد سایت شده اید میتوانید با مراجعه به بخش پشتیبانی و ارسال یک تیکت برای ما با ما در ارتباط باشید و در کمتر از 6 ساعت کاری پاسخ خود را دریافت نمایید. درصورتی که شما وارد سایت نشده اید میتوانید از طریق ایمیل r.jooybar@yahoo.com با ما در ارتباط باشید.

یا با شماره ثابت 02171053732  و بین ساعت های 10 صبح تا 10 شب تماس بگیر

یا به شماره واتسپ 09104321076 پیام ارسال نمایید

7
فوکس باکس چگونه کار میکند ؟

بسیار ساده،تبلیغ کننده گان برای تبلیغ وب سایت/محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. ما برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص خواهیم داد و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی بصورت رایگان برای خود پیدا کنید، ما بابت هر کلیک آن نفرات نیز به شما پرداخت خواهیم کرد و یا شما می توانید از تعداد نفرات عضو در مجموعه ما ، نفرات اجاره کنید و بابت هر تبلیغاتی که این نفرات می بینند در حالی که برای خودشان درآمد دارند،برای شما هم درآمد زا خواهند بود.

8
فوکس باکس دارایی بازاریابی شبکه ای است ؟؟؟

خیر . سامانه فوکس باکس به هیچ گونه بازاریابی شبکه ای ندارد .

قسمت زیرمجموعه ها به این صورت است که شما با معرفی کاربر جدید به سایت ، با فعالیت کاربر عضو شده مبلغی پورسانت دریافت می نمایید .

 

© 2019 foxbux. تمام حقوق محفوظ است.

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6